Ryšių Įranga

16 iš 148 Prekės

Etmakit Naujausias Aukštos Kokybės Belaidžio WiFi Anteną 2.4 Ghz 20DBI 802.11 B/G RP-SMA W-Lan, Wifi, Wan Kartotuvų

Etmakit Naujausias Aukštos Kokybės Belaidžio WiFi Anteną 2.4 Ghz 20DBI 802.11 B/G RP-SMA W-Lan, Wifi, Wan Kartotuvų

€7.51
Yra sandėlyje

Visiškai naujas ir aukštos kokybės. Lengva įdiegti. 2.4 GHz Yagi Antena RP-SMA female pin. Kryptinės antenos. RP-SMA jungtis. 2,4 GHz, 802.11 b/g. Kabelio ilgis:20cm. Juostos plotis:2400MHz. Pelnas:20dBi.( prašome leisti kai kurių klaidų, kad tikrasis

12 VNT šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir Optinės Galios Matuoklis 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius Wire stripper

12 VNT šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir Optinės Galios Matuoklis 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius Wire stripper

€34.25
Yra sandėlyje

Vaizdo Gedimų Lokatorius Specifikaciją Tipas Duomenys Išėjimo Galia >1 mw 5KM Wavlength 650nm 2Hz Taip Connetor Universalioji Jungtis Baterija AA2 Laikymo Temperatūra -20---+70 Darbinė Temperatūra -10---+60 Lazerio

KEXINT Vienos rūšies simplex internete Kintamasis Optinio Pluošto Attenuators jungtis su LC/UPC

KEXINT Vienos rūšies simplex internete Kintamasis Optinio Pluošto Attenuators jungtis su LC/UPC

€46.42 €44.10
Yra sandėlyje

Vienos rūšies Kintamasis Optinis Attenuators leidžia vartotojui rankiniu būdu skirtis slopintų signalas pluošto, nes ji yra perduodama per prietaisas. Šių VOAs gali būti naudojamas tiksliai subalansuoti signalo stiprumą pluošto grandinės arba prie balanso, optinį signalą, kai vertinant dinaminį diapazoną matavimo

Baofeng radijo dualband UV-5R walkie talkie radijo 136-174/400-520MHz du būdu radijo nemokamai ausinės ir Nemokama NA-771 Antena

Baofeng radijo dualband UV-5R walkie talkie radijo 136-174/400-520MHz du būdu radijo nemokamai ausinės ir Nemokama NA-771 Antena

€15.40
Yra sandėlyje

baofeng radijo dualband UV-5R walkie talkie radijo 136-174/400-520MHz du būdu radijo nemokamai ausinės ir Nemokama NA-771 Antena Savybės: Dažnių Diapazonas:136-174 & 400-520MHz Dual Band, Dvigubas Ekranas, Dual Dažnis,Dvejopo Laukimo Išėjimo Galia:5/1Watt 128 Saugojimo Kanalų 50 tai yra ctcss ir 104 CDCSS

Naujas Originalus Li-ion Baterijos kroviklis, skirtas Wouxun KG-UV8D walkie talkie du būdu radijo su AC adapteris 1A17KG-6

Naujas Originalus Li-ion Baterijos kroviklis, skirtas Wouxun KG-UV8D walkie talkie du būdu radijo su AC adapteris 1A17KG-6

€12.24
Yra sandėlyje

Naujas Originalus Li-ion baterijos kroviklis, skirtas wouxun KG-UV8D Walkie talkie AC adapteris Įėjimas:100-240V 50-60HZ. Galia:8.4 v DC 450mAh Pakuotė:1xcharger su AC adapteris

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm SM Plieno Vamzdžių, 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Uostų Optinio Pluošto PLC Splitter

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm SM Plieno Vamzdžių, 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Uostų Optinio Pluošto PLC Splitter

€93.72
Yra sandėlyje

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm SM Plieno Vamzdžių, 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Uostų Optinio Pluošto PLC Splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių *Didelis kanalų skaičius *Puiki

Lora 868MHz didelis pelnas 14dBi omni langai su stiklo antena bazinės antenos 868MHz lauko stogo stebėti antenos 4pcs/daug

Lora 868MHz didelis pelnas 14dBi omni langai su stiklo antena bazinės antenos 868MHz lauko stogo stebėti antenos 4pcs/daug

€188.13 €178.72
Yra sandėlyje

Rusijoje ir Afrikoje, ir Pietų Amerikoje ,pavyzdžiui, Čilėje ,Ganos,Ekvadoro,Brazilijos,Kazachstano,Omanas, ir kt. prašome ne kad ši antena. Ši antena pakuotėje yra apie 156cm, tai yra ne logistikos būdas pristatyti daugiau nei 150cm paketą į savo šalį. Bet jūs galite pasirinkti, žemiau

Didelis Pelnas Teleskopinė Antena Dual Band 144/430MHz SMA-M YAESU VX-1R VX-2R VX-3R VX-5R VX-6R Derliaus Kumpis Radijo

Didelis Pelnas Teleskopinė Antena Dual Band 144/430MHz SMA-M YAESU VX-1R VX-2R VX-3R VX-5R VX-6R Derliaus Kumpis Radijo

€16.41 €10.67
Yra sandėlyje

Dažnis: 144/430MHz Grupė: dviejų dažnių VHF/UHF Jungties Tipas: SMA-M (Vyrai), Įgyti: 3.0 dBi (144MHz)/5.0 dBi (430MHz) Max Galia: 10Watts V. S. V. R: Mažiau nei 1,5 Varža: 50ohm Antenos Ilgis: 28cm (stovo)/108.5 cm (visas ilgis) Svoris: 66g. YAESU: VX-1R VX-2R VX-3R VX-5R VX-6R VX-7R; TONGFA: TF-UV985 385

2vnt x Baofeng BF-9700 UHF 400-520MHz 5W IP67 atsparus Vandeniui Kumpis dvikrypčio Radijo ryšio Walkie Talkie Programavimo Kabelis ir CD

2vnt x Baofeng BF-9700 UHF 400-520MHz 5W IP67 atsparus Vandeniui Kumpis dvikrypčio Radijo ryšio Walkie Talkie Programavimo Kabelis ir CD

€64.44 €61.22
Yra sandėlyje

Savybės: Galia : 5W/1W Dažnių Diapazonas: 400.00-520.00 MHz IP67 atsparus vandeniui ir dulkėms Aukštos ir Žemos Maitinimo Perėjimas Baterijos Taupymo VOX Funkcija, Plataus/Siauro diapazono Pasirinkimas Auto-Back Light Dual Band Budėjimo Laikas-out Timer (TOT) 50 tai yra ctcss ir 104 DCS Kodai Balso pranešimą ANI

Už

Už "Cisco" Suderinama, SFP-GAUTI GLC-T, 1000Base-T SFP 1,25 G RJ45 Vario siuntimo ir priėmimo modulis

€14.68
Yra sandėlyje

Naujas GLC-T SFP-GAUTI Cisco Suderinama 1000Base-T SFP siuntimo ir priėmimo modulis Laikas - tik Pardavimas!! SFP-GAUTI 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės

XQF Naujos priekinės atveju, Korpuso dangtelis ICOM IC-V8

XQF Naujos priekinės atveju, Korpuso dangtelis ICOM IC-V8

€5.29
Yra sandėlyje

Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje Pakeitimo Naujos Priekinės Korpuso Dangtelis ICOM IC-V8 Vieną rinkinį, įskaitant: priekinis dangtelis, rankenėlė, Klaviatūra, Dulkių dangtelis Spalva: kaip nuotraukoje parodyti Pakuotėje: 1 set ši danga

2vnt 1 pora 10/100M Optinio Pluošto Media Converter Singlemode Vieno Pluošto FC Uosto 25 KM

2vnt 1 pora 10/100M Optinio Pluošto Media Converter Singlemode Vieno Pluošto FC Uosto 25 KM

€20.13
Yra sandėlyje

Htb-3100ab Optinio Pluošto Media Converter Produkto Aprašymas: HTB - 3100ab vienos rūšies vieno pluošto transiveris produktas gali išsaugoti pusė pluošto, duomenis dėl vieno pluošto ir 10/100 m normą, priimti ir siųsti, kur optinio pluošto išteklių yra labai taikoma. Produkto parametrai: Sekite

QYT CB-27 Mobili CB radijas AM/FM 12/24 4Watts 26.965-27.405 MHz CITIZEN BAND VISOS Europos KELIŲ NORMŲ Mobili CB radijo stotelė

QYT CB-27 Mobili CB radijas AM/FM 12/24 4Watts 26.965-27.405 MHz CITIZEN BAND VISOS Europos KELIŲ NORMŲ Mobili CB radijo stotelė

€71.13
Yra sandėlyje

QYT CB-27 Mobili CB radijas AM/FM 12/24 4Watts 26.965-27.405 MHz CITIZEN BAND VISOS Europos KELIŲ NORMŲ Mobili CB radijo stotelė FUNKCIJOS IR SAVYBĖS FTF LCD ekranas 12/24V įtampos Visą lydinio kūno šilumos spinduliavimas Programuojama klaviatūra Tai yra ctcss/DCS (Pasirinktinai) Bevielis

OSHINVOY 433MHz pleistras antena 433M SMA pulto antena lauko 433M duomenų perdavimo pleistras antena

OSHINVOY 433MHz pleistras antena 433M SMA pulto antena lauko 433M duomenų perdavimo pleistras antena

€35.06
Yra sandėlyje

Dažnių diapazonas:433 M Antenos stiprinimo:6dBi. VSWR: mažiau nei 1.5. Kabelio gnybtų jungtis: SMA jungtis Kabelio ilgis: 3m RG58cable